Оксана Ковальчук

Оксана Ковальчук

Оксана Ковальчук

Ковальчук Оксана Петрівна

Народилася 7 грудня 1983 р. в місті Надим Тюменської обл. (Росія). У 1986 році переїхала з батьками до України в місто Чернівці, де проживаю і зараз.

Сімейний стан: заміжня, виховую доньку і сина.

Освіта: Вища. У 2005 році закінчила магістратуру Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського торговельно-економічного університету. Спеціальність “Облік і аудит”. Диплом з відзнакою.

Спеціальна підготовка:

Назва заходу, дати, хто проводивМісце проведення
Тренінг «Особливості податкового законодавства для неприбуткових організацій», вересень 2005р. О. Вінник, Ю.Кірсановам. Київ
Тренінг «Мистецтво залучення фінансування», Чернівці, лютий 2009 Ігор Баб’юкм. Чернівці
Тренінг «Публічна звітність організацій громадянського суспільства» 12-13.07.2012р. ОБСЕм. Львів
Тренінг «Неприбуткові організації: податкові зміни на 2016 рік та бухгалтерські підсумки за 2015 рік» 19.01.2016р. Аудиторська компанія «CompassGroup»м. Київ
Семінар «Як отримати і не втратити ознаку неприбутковості відповідно до нового законодавства» 2 жовтня 2016р. УНЦПДм. Чернівці

Трудова діяльність:

 • 01 серпня 2002р. – 09.10.2003р. головний бухгалтер Чернівецької обласної громадської організації “Комітет виборців”;
 • 10.10.2003р. – 01.12.2005р. методист обліково-фінансового факультету Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;
 • 24.05.2005р. – 01.12.2006р. Приватний підприємець (надання інформаційно – консультативних послуг з питань бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності, організації заходів тощо);
 • 01.11.2006р. – 25.01.2008р. провідний економіст відділу по роботі з персоналом, загального діловодства та контролю Чернівецької обласної дирекції «Райффайзен Банк Аваль»;
 • 13.02.2008р. – 16.06.2014р. провідний економіст відділу роздрібного бізнесу Чернівецького регіонального відділення ПАТ КБ «Хрещатик».
 • 01.07.2014р. – по теперішній час – Головний бухгалтер Чернівецької обласної громадської організації “Комітет виборців”
 • 01.05.2015 року по теперішній час – Бухгалтер Чернівецької обласної організації «Національної спілки журналістів України» (відпустка по догляду за дитиною до 3 років)

Громадська діяльність:

Почала займатися громадською діяльністю з 2000 року.

З 2002-2003 рр. координатор Чернівецької міської учнівської ради.

З 2003 року по теперішній час заступник голови Громадської організації «Клуб української молоді».

2006р. Організовувала і проводила навчальні семінари в вищих навчальних закладах в рамках проекту «Для тих хто голосує вперше». Проводила просвітницьку кампанію в рамках всеукраїнської програми від Комітету молодих виборців у 2006р.

У 2007-2008рр. бухгалтер проекту «Громадський моніторинг заходів з підготовки відзначення 600-річчя м. Чернівців».

З 2013 року по теперішній час активний волонтер Чернівецької міської громадської організації «Гільфе».

В березні 2015 року допомагала в організації форуму розвитку громадянського суспільства на тему «Культура миру: єдність у різноманітності», в якому взяли участь 350 учасників з 14 областей України за підтримки ІСАР «Єднання» (http://cd-platform.org/news/1436-u-chernivtsiakh-vidbudetsia-rehionalnyi-forum-rozvytku-hromadianskoho-suspilstva).

В 2015 році проводила серію семінарів для бухгалтерів в сільській місцевості Чернівецької області.

Проектний/Грантовий досвід

ПеріодСерпень 2002р. – Березень 2006р.
МісцеЧернівецька область, Україна
ОрганізаціяЧернівецька обласна громадська організація «Комітет виборців», за підтримки NDI
ПосадаГоловний бухгалтер організації
Обов’язкиВедення бухгалтерського обліку організації. Щомісячне внутрішнє звітування Головному офісу за надані кошти, щоквартальна здача балансу. Щоквартальна здача звітів в Фонди соціального страхування, Державну податкову інспекцію (Податковий звіт про використання коштів НПО, 1-ДФ). Нарахування та виплата заробітної плати, складання табелів робочого часу, ведення книги по нарахуванню заробітної плати. Перевірка документів, щодо виплати відряджень. Підготовка первинних документів (договори, рахунки, акти ) по господарським витратам та по операційним витратам організації. Складання та ведення: журналів-ордерів по рахункам 311,301,372,661,685, оборотно-сальдової відомості помісячно. Ведення Головної, Касової книг.


ПеріодТравень 2005р. – Травень 2006р.
МісцеЧернівецька, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Одеська області, Україна
ОрганізаціяЧернівецька обласна громадська організація «Буковинський центр виборчих технологій», проект «Регіональний центр виборчого права», що реалізовувався в 5 областях Чернівецької, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Одеської областях), за фінансової підтримки Development Associates, Inc.
ПосадаБухгалтер проекту
Обов’язкиВедення бухгалтерського обліку організації. Планування фінансової діяльності по проекту, складання графіку проплат. Комунікація з представниками 4 областей, щодо надання фінансових документів. Підготовка та збір первинних документів (договори, рахунки, акти ) по господарським та по витратам проекту. Підготовка та здача звітів в Державну податкову інспекцію (Податковий звіт про використання коштів НПО, 1-ДФ). Складання та ведення: журналів-ордерів по рахункам 311,301,372,685, оборотно-сальдової відомості помісячно. Ведення Головної, Касової книг.


ПеріодТравень 2006р. – Листопад 2006р.
МісцеЧернівці, Україна
ОрганізаціяЧернівецька міська молодіжна організація «Клуб української молоді», проект «Розвиток студентського самоврядування у місті Чернівці », за фінансової підтримки Чернівецької міської ради.
ПосадаБухгалтер проекту
Обов’язкиРобота з казначейством. Відкриття казначейських рахунків. Підготовка та збір первинних документів (договора, рахунки, акти ) по господарським та операційним витратам організації. Підготовка та здача звітів в Державну податкову інспекцію (Податковий звіт про використання коштів НПО, 1-ДФ). Ведення бухгалтерського обліку організації.


ПеріодЖовтень 2007р. – Квітень 2008р.
МісцеЧернівці, Україна
ОрганізаціяЧернівецька обласна громадська організація «Комітет виборців», проект «Громадський моніторинг заходів з підготовки відзначення 600-річчя м. Чернівців», за фінансової підтримки Міжнародного Фонду Відродження.
ПосадаБухгалтер проекту
Обов’язкиВедення бухгалтерського обліку організації. Планування фінансової діяльності по проекту, складання графіку перерахування коштів. Підготовка та збір первинних документів (договори, рахунки, акти ) по господарським витратам та витратам по проекту. Підготовка та здача звітів в Державну податкову інспекцію (Податковий звіт про використання коштів НПО, 1-ДФ). Підготовка та здача проміжного та фінального звітів в Міжнародний Фонд Відродження.


ПеріодТравень 2009р. – Червень 2016р.
МісцеЧернівецька, Хмельницька області, Україна
ОрганізаціяЧернівецька обласна громадська організація «Комітет виборців», проект «Народом обраний – народу прозвітуй», за фінансової підтримки National Endowment for Democracy .
ПосадаБухгалтер проекту
Обов’язкиВедення бухгалтерського обліку організації. Підготовка та збір первинних документів (договори, рахунки, акти ) по господарським витратам та витратам по проекту. Підготовка та здача звітів в Державну податкову інспекцію (Податковий звіт про використання коштів НПО, 1-ДФ). Підготовка та здача проміжних та фінального звітів в National Endowment for Democracy. Ведення: журналів-ордерів по рахункам 311,301,372,685, оборотно-сальдової відомості помісячно. Ведення Головної, Касової книг. Підготовка бухгалтерських документів для проведення внутрішнього аудиту організації.


ПеріодТравень 2011р. – Квітень 2012р.
МісцеЧернівецька область, Україна
ОрганізаціяЧернівецька обласна громадська організація «Буковинський центр виборчих технологій», проект «Місцеві засоби масової інформації і виборчі комісії у виборах 2012 року», за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США.
ПосадаБухгалтер проекту
Обов’язкиВедення бухгалтерського обліку організації. Підготовка та збір первинних документів (договори, рахунки, акти ) по господарським витратам та витратам по проекту. Підготовка та здача звітів в Державну податкову інспекцію (Податковий звіт про використання коштів НПО, 1-ДФ). Підготовка та здача проміжного та фінального звітів до Фонду розвитку ЗМІ Посольства США. Ведення: журналів-ордерів по рахункам 311,372,685, оборотно-сальдових відомостей помісячно. Ведення Головної книги. Архівація документів після закінчення проекту.


ПеріодЛипень 2014р. – Лютий 2015р.
МісцеУкраїна-Молдова-Грузія
ОрганізаціяГромадська організація «Центр регіонального розвитку «Топ-Кая», проект BRD-NET , за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду . Проект реалізовувався в трьох країнах Україна-Молдова-Грузія, за залученням міжнародних експертів з Чехії, Угорщини, Словаччини, Польщі.
ПосадаБухгалтер міжнародного проекту
Обов’язкиСкладання міжнародних контрактів для партнерів проекту. Узгодження графіку перерахування коштів в національній та іноземній валютах. Оформлення валютних платіжних доручень. Підготовка та збір первинних документів (договори, рахунки, акти ) по господарським витратам та витратам по проекту від міжнародних партнерів. Збір звітів від партнерів з Молдови та Грузії. Підготовка та здача звіту до Міжнародного Вишеградського Фонду. Підготовка та здача звітів в Державну податкову інспекцію (Податковий звіт про використання коштів НПО, 1-ДФ). Архівація документів після закінчення проекту.


ПеріодТравень 2015р. – по теперішній час (відпустка за дитиною до 3-х років)
МісцеЧернівці, Україна
ОрганізаціяЧернівецька обласна організація «Національна спілка журналістів»
ПосадаБухгалтер організації
Обов’язкиНарахування, утримання та виплата заробітної плати. Подання звітів в казначейство. Підготовка та здача звітів в Державну фіскальну службу: Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, 1-ДФ, Звіт про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів та зборів.


ПеріодЛютий 2017р. – листопад 2019р.
МісцеЧернівці, Україна
ОрганізаціяЧернівецька обласна громадська організація «Комітет виборців», проект за фінансової підтримки Міжнародного Фонду Відродження
ПосадаБухгалтер проекту
Обов’язкиНарахування, утримання та виплата заробітної плати. Перерахування коштів постачальникам. Підготовка та здача звітів в Державну фіскальну службу: Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, 1-ДФ, Звіт про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів та зборів. Оформлення первинних документів (договори, рахунки, акти), підготовка проміжного та фінального звітів в Міжнародний Фонд Відродження. Архівація документів після закінчення проекту.

Нагороди, відзнаки:

 • 2005 рік Нагрудний знак Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського торговельно-економічного університету;
 • 2013 рік Почесна грамота за особистий внесок у розвиток відділу корпоративного бізнесу Чернівецького регіонального відділення ПАТ КБ «Хрещатик»;

Основні навички:

 • Вільно володію комп’ютером. Працюю в середовищі «Windows» з пакетом програм «MS Office», маю базовий рівень знань програми «1С: Підприємство верс.7.0». Вільно володію програмами інструментами Google (Drive, Calendar), «Free Zvit», «Соната», «Податкова звітність»;
 • Є права водія категорії «В» та досвід водіння автомобілем;
 • Вільно володію українською та російською мовами. Англійська мова достатня для написання фінансових звітів;
 • Особисті якості: відповідальність, організованість, комунікабельність, самокритичність, вміння працювати в команді, врівноваженість та стресостійкість. Готовність до подорожей. Є бажання до самовдосконалення, маю творчі здібності та аналітичний склад розуму.

Контакти:

Адреса: вул. Л. Кобилиці, 58, кв. 47, м. Чернівці, 58003, Україна

тел.: + 38 (050) 374 04 91

ел.пошта: oksana.kovalchuk@ukr.net