Тетяна Татарчук

Тетяна Татарчук

Татарчук Тетяна Володимирівна

Народилася 6 січня 1978 року в Чернівцях. Дівоче прізвище Чайка. Здобувши з відзнаками середньо-спеціальну та технічну освіту за спеціальністю «Технолог швейного виробництва» у 1997 році, потрапила до Українського Народного Дому в Чернівцях, де на той час розгорнув свою діяльність перший у нашому місті Театр мод.

З 1995 по 2010 рр. займалася в Літературному народному театрі під керівництвом Василя Михайловича Селезінки. В 1997 році при Народному Домі утворилася Громадська організація «Клуб української молоді» (КУМ), з якої й розпочалася моя громадська діяльність.

З 2000 року є головою КУМу. Завдяки спілкуванню з багатьма цікавими, неординарними та творчими людьми, вирішила спробувати себе в гуманітарній сфері з 2000 по 2005 рр. Таким чином отримала вищу освіту за спеціальністю «Філолог української мови та літератури».

З 2005 по 2013 рік працювала бібліотекарем Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського.

З 2000 року неодноразово брала участь в реалізації різноманітних проектів культурно-просвітницької, екологічної, соціальної та правозахисної тематики.

Спеціалізуюся в організації та проведенні творчих заходів, зокрема, пов’язаних з українськими традиціями від Різдва до Миколая. Є однією з ініціаторів створення й запуску Молодіжного соціального театру при Українському Народному Домі в Чернівцях.

Від початку своєї громадської діяльності й до тепер працюю над збереженням української культури, піднесенням національної свідомості та розвитком творчого потенціалу молоді.

Контакти:

ttv.kum@gmail.com