Баб’юк Ігор Орестович
Народився 17 червня 1970 року
Трудова діяльність:
1996 – 1998 рр. головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу секретаріату Чернівецької обласної державної адміністрації;
1998 – 2001 рр. тренер консультант Чернівецького регіонального ресурсного центру для громадських організацій;
З лютого 2000 р. директор Чернівецького обласного громадського об’єднання «Буковинський центр виборчих технологій».
2005 р. заступник директора, а з січня 2006 по серпень 2007 року директор Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
В 2015 – 2016 рр. – директор Офісу реформ Чернівецької області
Освіта:
1990-1996 рр. – навчання у Чернівецькому державному університеті, на історичний факультет, спеціальність “Всесвітня історія, політологія”. Освіта вища.
2006 р. – курси “Практичної психології” педагогічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Вища освіта за кваліфікацією “Практичний психолог”.
Громадська діяльність:
1997 – 2001 рр. – тренер-консультант для місцевих НДО при Чернівецькому регіональному ресурсному центрі для громадських організацій. Брав активну участь в тренінгах для лідерів НДО: “Локальний фандрейзинг”, “Основи лідерства”, “Формування позитивного іміджу НДО”. Розробив та впровадив власні тренінги по наступних темах: “Стратегічне планування”, “Робота в команді”, “Написання та впровадження проектів”, “Проведення інтерактивних форм навчання лідерів НДО”, «Організація проведення публічних заходів» тощо.
2002 р. – директор Інформаційно-консультаційного центру для районних громадських організацій. Проект був підтриманий фондом Альянс Партнерство Каунтерпарт (та профінансований Агентством Міжнародного розвитку США).
2005 р. – на запрошення «Мережі громадянських дій» (UCAN) читав тренінг для неприбуткових організацій України «Створення стратегічного повідомлення».
В 2010 році в рамках Проекту ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” провів 10 тренінгів для сільських громадських організацій з питань стратегічного планування Організацій Громад.
Також в 2010 році проводив навчання для мережі громадських організацій “Справа Кольпингу” з питань формування власної стратегії та планування діяльності організації.
З 2010 року є викладачем Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, організацій та установ. Під час проведення навчальних сесій звертав увагу слухачів на головні принципи діяльності органів місцевого самоврядування в Україні, шляхи реформування місцевого самоврядування.
З 2013 – 2015 рр. на базі центру проводив тренінги та практичні семінари. Теми тренінгів: «Лідерство в органах місцевого самоврядування», «Доступ до публічної інформації в органах місцевої влади», «Принципи доброго врядування в місцевих громадах», «Депутатська етика в органах місцевого самоврядування», «Конфлікт інтересів при прийнятті рішень місцевими радами» тощо.
Впродовж березня – червня 2015 року реалізовував програму «Конфлікт інтересів в органах влади регіонального та місцевого рівня», за фінансової підтримки Українського інституту публічної політики (УІПП). В рамках проекту було видано практичний посібник для державних службовців: «Як врегулювати конфлікт інтересів на державній службі»
В 2016 році ініціював створення в Чернівецькій області Ресурсного центру з підтримки локальної демократії.
Неформальна освіта:
2014 р. – тренінг для тренерів в рамках програми Ради Європи «Академія лідерства».
2014 – 2015 – участь у навчальних семінарах Ради Європи «Академія громадської участі».
Заохочення та відзнаки:
2010, 2012 рр. – Почесні грамоти Чернівецької обласної державної адміністрації
Контактна інформація:
Телефон: (0372) 55-58-06, моб. (095) 464-63-49
E-mail: monru@ukr.net